Spoločnosť Mirolli sro vznikla v roku 2006 po viacerých transformáciách. Napriek krátkej doby existencie spoločnosti, jej pracovníci sú v oblasti obchodu s interiérovými dverami dlhodobo činní a ich vedomosti a profesionalita sú zárukou kvalitných služieb. Od začiatku pôsobenia sa špecializuje na predaj interiérových dverí a zárubní ,pričom dlhoročné skúsenosti v oblasti marketingu, predaja a servisu dávajú zákazníkom istotu kvalitnej služby.

Kľúčom k úspechu výrobkov je kvalita a profesionálna obsluha. Vychádzajúc v ústrety stále väčším požiadavkám trhu a zákazníkov, investovaním do modernizácie a rozšírenia výrobných liniek, dosiahla sa vyššia kvalita výrobkov. Ponuka bola obohatená o nové dizajny dverí a zárubní. Profesionálnosť ako aj vysoká aktivita marketingovej činnosti priniesla v tejto oblasti úspechy a dôveru odberateľov.

Spoločnosť Mirolli sro spolupracuje s viacerými renomovanými výrobcami interiérových dverí, ktorých tradícia a dlhoročné skúsenosti garantujú kvalitné výrobky. Portfólio našej firmy zahrňuje interiérové dvere lakované, fóliované, laminátové, dýhované, požiarnoodolné.