Referencie

City house Ružinov

byty pri potoku 2014
mirolli avana stupava 2014

AVANA Stupava 2014

Projekt AVANA Residence sa nachádza v širšom centre Stupavy, len 17 km od Bratislavy s priamym napojením na diaľnicu D2 do hlavného mesta ( 10 min autom). Je umiestnený už v zabývanej časti, 5 min. pešo do centra, čo zaručuje kupujúcemu presnú predstavu o jeho budúcom bývaní.

Pri výstavbe developer dbal aj na kvalitu bývania a potreby obyvateľov. Na spoločnom pozemku v uzavretom areáli medzi dvoma obytnými domami a jestvujúcimi 30 ročnými stromami vznikne parkovo upravená oddychová zóna s lavičkami a grilom pre príjemné posedenie s rodinou alebo priateľmi bez priameho kontaktu s parkujúcimi autami.

Byty pri potoku 2014

Byty pri potoku je projekt, ktorý ponúka bývanie trochu inak. Skladá sa z troch bytových víl, v každej z nich iba šesť bytov a je umiestnený v novovzniknutej lokalite, pri stupavskom potoku, čo investor využil a stavbu osadil vzhľadom na existujúcu prírodu a okolie.

Tým pádom ponúka súkromné a zaujímavé bývanie, čo uspokojí aj náročnejšieho klienta. V ponuke sú 1 až 4 izb. byty, každý z bytov má vlastnú pivnicu a veľkú terasu, prízemné byty pekný pozemok končiaci sa na brehu potoka.

byty pri potoku 2014
gaštanový hájik 2014

Gaštanový hájik 2015

Gaštanový hájik sa nachádza na Račianskej ulici vedľa obchodného domu Light Park, oproti konečnej električiek a vlakovej stanici Vinohrady.

Bytový projekt ponúka za rozumné ceny celkovo 27 bytov, ktoré sú dostupné pre každého. V projekte sú k dispozícii 2 a 3izbové byty s výťahom. Byty sa odovzdávajú v stave holobyt s možnosťou dokončenia na kľúč.Bytový dom je tehlový so zateplením a s vlastnou kotolňou.  K domu prislúcha veľké parkovisko s možnosťou zakúpenia parkovacieho státia do osobného vlastníctva. Predpokladaná kolaudácia – leto 2015.

Rača Tower Gate 2015

Fínsku úroveň bývania poskytuje ďaľší nízkoenergetický projekt od YIT na rozhraní bratislavského Nového Mesta a Rače. Ako priamy sused račianskych vinohradov a pohoria Malé Karpaty poskytuje nádherné, bezpečné a dostupné bývanie pre tých, ktorí chcú mať blízko do mesta i prírody.

Bývanie na fínskej úrovni – to je úspora energií, funkčné dispozície, kvalitný bytový štandard, príroda a starostlivosť o klientov aj po kolaudácii.

Rača Tower Gate 2015