CITY HOUSE RUŽINOV

AVANA STUPAVA 2014

Projekt AVANA Residence sa nachádza v širšom centre Stupavy, len 17 km od Bratislavy s priamym napojením na diaľnicu D2 do hlavného mesta ( 10 min autom). Je umiestnený už v zabývanej časti, 5 min. pešo do centra, čo zaručuje kupujúcemu presnú predstavu o jeho budúcom bývaní.

Pri výstavbe developer dbal aj na kvalitu bývania a potreby obyvateľov. Na spoločnom pozemku v uzavretom areáli medzi dvoma obytnými domami a jestvujúcimi 30 ročnými stromami vznikne parkovo upravená oddychová zóna s lavičkami a grilom pre príjemné posedenie s rodinou alebo priateľmi bez priameho kontaktu s parkujúcimi autami.

BYTY PRI POTOKU 2014

Byty pri potoku je projekt, ktorý ponúka bývanie trochu inak. Skladá sa z troch bytových víl, v každej z nich iba šesť bytov a je umiestnený v novovzniknutej lokalite, pri stupavskom potoku, čo investor využil a stavbu osadil vzhľadom na existujúcu prírodu a okolie.

Tým pádom ponúka súkromné a zaujímavé bývanie, čo uspokojí aj náročnejšieho klienta. V ponuke sú 1 až 4 izb. byty, každý z bytov má vlastnú pivnicu a veľkú terasu, prízemné byty pekný pozemok končiaci sa na brehu potoka.

GAŠTANOVÝ HÁJIK 2015

Gaštanový hájik sa nachádza na Račianskej ulici vedľa obchodného domu Light Park, oproti konečnej električiek a vlakovej stanici Vinohrady.

Bytový projekt ponúka za rozumné ceny celkovo 27 bytov, ktoré sú dostupné pre každého. V projekte sú k dispozícii 2 a 3izbové byty s výťahom. Byty sa odovzdávajú v stave holobyt s možnosťou dokončenia na kľúč.Bytový dom je tehlový so zateplením a s vlastnou kotolňou.  K domu prislúcha veľké parkovisko s možnosťou zakúpenia parkovacieho státia do osobného vlastníctva. Predpokladaná kolaudácia – leto 2015.

RAČA TOWER GATE 2015

Fínsku úroveň bývania poskytuje ďaľší nízkoenergetický projekt od YIT na rozhraní bratislavského Nového Mesta a Rače. Ako priamy sused račianskych vinohradov a pohoria Malé Karpaty poskytuje nádherné, bezpečné a dostupné bývanie pre tých, ktorí chcú mať blízko do mesta i prírody.

Bývanie na fínskej úrovni – to je úspora energií, funkčné dispozície, kvalitný bytový štandard, príroda a starostlivosť o klientov aj po kolaudácii.